444 7 633   info@estetikmed.com
Bizi Arayın: 444 7 633

Bölgesel Zayıflama

Hemen Bilgi Al Doktora Danış

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Medikal estetik için geliştirilmiş en son teknoloji kullanılarak, selülit, yağlanma, sarkma sorunlarının da kesin çözümünde ve vücudun yeniden şekillendirilmesi gibi birçok alanda en etkin kalıcı ve kesin tedavi olanağı sağlamaktadır. Bireylerin genetik yapısına, beslenme alışkanlıklarına ve hareket etme rejimlerine bağlı olarak yağlanma tüm vücuda eşit oranda dağılmaz ve belli bölgelerde birikir. Yağ hücrelerini çevreleyen dirençli zar ve hücreler arası güçlü bağlardan dolayı bu tip yağ birikmiş bölgeler diyet ve sporla ancak belli bir noktaya kadar inceltilebilir.

Bölgesel incelme yöntemleri ile yağ hücrelerinin kırılarak ve küçültülerek yağın katı halden sıvı hale geçirilmesi amaçlanmaktadır. İhtiyaç olan bölgede yapılan bölgesel zayıflama uygulaması neticesinde sıvılaşan yağlar vücut dolaşım sistemine katılır ve vücut tarafından yakılabilir hale gelir. Başarılı bir uygulama sonucunda işlem yapılan bölgenin inceldiği ve vücut çevresinin azaldığı gözlenir. Sıvılaşarak dolaşım sistemine katılmış yağlar diyet ve egzersiz yöntemleri ile rahatlıkla enerjiye dönüştürülebilir.

Bölgesel incelme yöntemleri karın, sırt, göğüs, kol ve bacaklardaki yağları parçalar ve vücudumuzdan atılmasını kolaylaştırır, bizi büyük bir yükün altından kaldırır. Gösterdiğiniz çabalara rağmen kurtulamadığınız fazlalıklardan kurtulur ve bölgesel olarak incelirsiniz. Tedavi Süresi 15 günde bir olmak koşuluyla ortalama dört veya altı kez tekrarlanan uygulamalar sonucu hasta istenilen görünüme ulaştığı gibi uygulama süresince de normal yaşantısına devam edebilmektedir.

Kadıköy Bölgesel İncelme

Bölgesel incelme amaçlı; lipoliz, mezoterapi gibi invaziv yöntemler yanı sıra, geliştirilmiş pek çok teknoloji ve cihaz mevcuttur. En yaygın teknolojiler; vakum, mekanik masaj, radyo frekans, kızıl ötesi, ultrasonik dalga ve akustik dalga uygulamalarıdır. Bunun dışında liposuction gibi ameliyatlı yağ alma yöntemleri de uygulanabilmektedir.

Bölgesel zayıflama yöntemleri son zamanlarda oldukça çoğaldı. Lipokavitasyonla bölgesel incelme, ses dalgalarıyla bölgesel incelme, mezoterapiyle bölgesel incelme bu yöntemlerin başlıcalarıdır. Her yolu denemenize rağmen belli bölgelerinizde yağ yakımı gerçekleşmiyor, o bölgede incelme sağlayamıyorsanız bölgesel inceleme yöntemlerinden birini tavsiye edebiliriz. Belirli seanslar uygulanarak gerçekleştirilen bölgesel incelme uygulamaları sayesinde siz de fazla yağlarınızdan kurtularak düşlerinizdeki görünüme kavuşabilirsiniz.

Lipokavitasyon yöntemiyle ultrason dalgalarının göstermiş olduğu ışınlarla istenilen bölgedeki yağlı hücrelerinin parçalanmasına, fizyolojik şekil verilmesine ve bölgenin sıkılaştırılması gibi etkenleri yerine getirmektedir. Lipokavitasyon ciltte gezdirilerek kullanılır, hiçbir yan etkisi bulunmaz ve en ufak acı ve ağrı hissedilmez.

 


Fatal error: Call to undefined function udesign_check_page_layout_option() in F:\Root\vhosts\kadikoylazer.com\httpdocs\wp-content\themes\u-design\footer.php on line 18