444 7 633   info@estetikmed.com
Bizi Arayın: 444 7 633

Lazer Lipoliz

Hemen Bilgi Al Doktora Danış

Lazer Lipoliz Nedir?

Diode lazer ışını ile doğrudan yağ hücresinin zarının patlatılmasına dayalı bir yöntemdir. Vücut şekillendirme uygulamalarında oldukça yenilikçi bir tedavi olan lazer lipoliz bölgesel yağlanma ve cilt gevşekliği tedavisinde etkin olarak kullanılmaktadır. Basen, karın ve bel gibi bölgelerin yanı sıra yüz bölgesi, kol, bacak içleri, çene altı, bacak bölgesindeki yağlardan kanama olmadan tek seansta kurtulunabilir.

Bu yöntem cildin altında biriken yağları yok eder ve aynı zamanda ciltteki kolajen üretimini arttırarak cildin daha gergin ve genç görünmesini sağlar. Lazer lipoliz uygulamasından sonra hasta işine veya sosyal hayatına hemen dönebilir. Lazer Lipoliz uygulamaları genelde tek seansta uygulanmaktadır. Ancak yağlı dokunun hacmine ve cilt gevşekliğinin fazlalığına göre seans sayısı arttırılabilir.

Lazer Lipoliz Fiyatları

Bu tedavi yöntemi vücuttaki bölgesel yağ birikimlerini deride gevşemeye yol açmadan yok edebilmektedir. Çünkü doğal yollardan yağ yakılımını artırmaktadır. Beklenilen kozmetik sonuçlar 4–8 seans arasında gerçekleşmektedir.

Lazer Lipoliz Sonuçları

Görüldüğü üzere maksimum etki için altı ay kadar sürebilir ancak sonuçlar, birkaç hafta içinde yavaş yavaş görülmektedir. Vücudunuzun hiçbiri kalmayıncaya kadar prosedürü kalan herhangi bir serbest yağ işleme ve doğal kaldırmak için devam ediyor olmasıdır. Ancak, şu günden itibaren çoğu insan parmakları arasına sıkışmış zaman zaten az yağ sahip olarak tedavi alan (lar) hissedebilirsiniz.

Bu ateş edildiğinde lazer ısı saldığı için ek olarak, bu tedavi edilen bölgedeki deri kademeli daralma ile sonuçlanan yağ kayboldu sonra, yani gevşek deri ile bırakılmış değil.

Genel lazer lipoliz sadece yağ 500mls kadar çıkarılması için tavsiye edilir – yani 1 litre veya daha fazla bir prosedür içinde kaldırılır olabilir dolayısıyla daha geniş alanlara liposuction kadar etkili değil eğilimindedir. Ancak, farklı alanlarda yağ çıkarmak veya vücudun önceden tedavi bölümlerinde sonuçları artırmak için lazer lipoliz (her 6 ay kadar) kullanarak birden prosedürleri geçmesi mümkündür.


Fatal error: Call to undefined function udesign_check_page_layout_option() in F:\Root\vhosts\kadikoylazer.com\httpdocs\wp-content\themes\u-design\footer.php on line 18